S.S.S

 

Bayilik başvurusu için ne yapmam gerekli ?

   Bayilik için isterseniz bayimiz olun kısmından bayilik başvurusu gönderebilirsiniz müşteri temsilcisi arkadaşlarımız dönüş sağlayacaklardır veya iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz.
 
 

►Bayilik için hangi evrakları istiyorsunuz ?

Bayilik için ilk aşamada herhangi bir evrak göndermeniz gerekmemektedir bilgileriniz doğrultusunda bayiliğiniz açılır.
 
 

►Sisteminizde Aboneye Özel Paket Sorgulama Varmı?

Sistemimizde avea turkcell vodafone aboneye özel paket sorgulama türkiyede sadece bizde aktif olarak çalışmaktadır.
 
 

Parça kontör; parça kontör satan internet siteleri üzerinden online olarak veya bayiler aracılığıyla çok düşük ihtiyaçlara dahi cevap veren (yükleme yapan) kontör yüklem sistemidir.

 

Parça kontör satan online sitelere üye olunur ve giriş yapılır. Daha sonra parça kontör yüklenecek GSM operatörü seçilir. Ardından en uygun parça kontör tarifesi seçimi yapılır ve istenilen temel bilgiler girildikten sonra online ödeme işlemi gerçekleştirilir. Talep edilmiş ve ödemesi yapılmış kontör çok kısa sürede hattınıza iletilir.

 

Parça kontör bayiliği almış. yasal ve aktif hizmette olan tüm online parça kontör bayilerinden satın alınıp yüklenebilir.

 

Standart kontör paketlerinden daha düşük veya farklı limit seçeneği sunan ve satışı online olarak yapılan hizmetin genel adıdır.

 

Parça kontör satmak isteyen kişiler yasal olarak parça kontör bayiliği satan firmalardan istenilen GSM markaları seçilerek satış talebinde bulunduktan sonra satın alacağı firmanın parça kontör bayiliği formunu doldurup. satın alma şartlarını eksiksiz yerine getirmesiyle satın alınır.

 

Parça kontör bayisi olmak için parça kontör bayiliği satan firmaların şartların yasal boyutlarıyla yerine getirilmesi gerekmektedir.

 

Parça kontör bayiliği; bayilik satış hizmeti sunan ve yasal gerekliklerin yerine getirmiş parça kontör bayiliği satan firmalardan alınabilmektedir.

 

Parça kontör bayiliği satış hizmetini düşünen ve gerekli bütçe ve yasal işlemlerini yerine getiren herkes parça kontör bayiliği satın alabilir.

 

Parça kontör bayiliği satın almak için herhangi bir üst limit bulunmaktadır. Satın alacağınız firmadan istediğiniz kadar kontör havuzu alabilirsiniz.

 

Parça kontör satışını günün her saati online olarak yapabilirsiniz.

scroll up